Ann Dooms (VUB)
Giovanni Samaey (KU Leuven)
Bert Seghers (Jonge Academie)
Bart De Moor (KU Leuven)
David Eelbode (UAntwerpen)
Paul Igodt (KU Leuven – Kortrijk en VWO)
Eric Jespers (VUB)
Sorin Pop (UHasselt)
Stefaan Vaes (KU Leuven)
Joris Van der Jeugt (UGent)

Luc De Schepper (rector UHasselt)
Caroline Pauwels (rector VUB)
Luc Sels (rector KU Leuven)
Rik Van de Walle (rector UGent)
Herman Van Goethem (rector UAntwerpen)

Jef Colruyt (CEO Colruyt)
Jan De Witte (CEO Barco)
Johan Thijs (CEO KBC)
Françoise Chombar (CEO Melexis en voorzitter STEM-Platform)
Guy Tegenbos (ondervoorzitter STEM-platform)
Stephane Berghmans (CEO Technopolis)
Piet Vandendriessche (CEO Deloitte)

Lieven Boeve (directeur-generaal Katholiek Onderwijs Vlaanderen)
Raymonda Verdyck (afgevaardigd bestuurder GO!)

Joos Vandewalle (ere-voorzitter KVAB en KU Leuven)
Freddy Dumortier (vast secretaris KVAB en UHasselt)
Vincent Ginis (co-voorzitter Jonge Academie en VUB)
Sylvia Wenmackers (co-voorzitter Jonge Academie en KU Leuven)
Robbert Dijkgraaf (directeur van het Institute of Advanced Study, Princeton)

Philippe Cara (Belgian Mathematical Society)
Ivan De Winne (voorzitter Vlaamse Vereniging voor Wiskundeleraren)
Filip Moons (Vlaamse Vereniging voor Wiskundeleraren)
Paul Levrie (Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen UAntwerpen, en Departement Computerwetenschappen KU Leuven)
Rudi Penne (UAntwerpen)
Johan Deprez (verantwoordelijke Specifieke Lerarenopleiding Wiskunde, KU Leuven)
Ellen Vandervieren (verantwoordelijke Specifieke Lerarenopleiding Wiskunde, UAntwerpen)

David Dehenauw (weerman VTM)
Frank De Winne (astronaut)
Charissa Parassiadis (Slongs, zangeres)
Raf Scheers (hoofdredacteur EOS)
Lieven Scheire (televisiemaker)

Wim Dehaene (ESAT, KU Leuven)
Marnix Van Daele (vakgroep Toegepaste Wiskunde en Informatica, UGent)
Marc Van Barel (departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Tom De Medts (vakgroep Wiskunde, UGent)
Charlie Beirnaert (departement Wiskunde en Informatica, UAntwerpen)
Tom Lauriks (departement Bio-Ingenieurswetenschappen, UAntwerpen)
Marc David (departement Wiskunde, UAntwerpen)
Herwig Leirs (departement Biologie, UAntwerpen)
Ben Van Duppen (departement Fysica, UAntwerpen en districtsschepen District Borgerhout)
Koen Ruymbeek (departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Hannes Vandecasteele (departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Nick Schryvers (decaan Faculteit Wetenschappen, UAntwerpen)
Wim Veys (departement Wiskunde, KU Leuven)
Werner Peeters (departement Wiskunde en Informatica, UAntwerpen)
Simon Telen (departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Lander Hermans (departement Wiskunde, UAntwerpen)
Matthias Floré (VUB)
Kenny De Commer (vakgroep Wiskunde, VUB)
Els Coussement (docent wiskunde, bachelor onderwijs, Artevelde Hogeschool)
Eva Colebunders (VUB)
Karin Vanderkerken (Vicerector Onderzoek, VUB)
Bram Vanderborght (VUB)
Didier Deses (KA Koekelberg/VUB)
Mark Sioen (vakgroep Wiskunde, VUB)
Stefan Van Aelst (departement Wiskunde, KU Leuven)
Daan Huybrechs (departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Anne Schatteman (leerkracht wiskunde)
Beatrijs Verhelst (leraar wiskunde, Scholengroep Sint-Rembert, Torhout)
Christine Vantomme (student chemie, UAntwerpen)
Ben Craps (departement Fysica, VUB)
Philippe De Crock (Leerkracht wiskunde, VTI Ieper)
Goedele Slembrouck (Leerkracht wiskunde, Bertinus Poperinge)
Luc Ysebaert (Leerkracht wiskunde, Sint-Lodewijkscollege Brugge)
Gommaar Maes (Lerarenopleider UGent, Leerkracht wiskunde GO! Atheneum Mariakerke)
Tania Van Damme (Lerarenopleider UGent, Leerkracht wiskunde GO! Atheneum Mariakerke)
Evy Vancoppernolle (Leerkracht wiskunde, Sint-Rembert/Spes Nostra Zedelgem)
Bram De Knock (Leerkracht wiskunde, Sint-Jozefsinstituut-College Torhout)
Veronique Kielemoes (Leerkracht wiskunde GO! Atheneum Mariakerke, juryvoorzitter VWO)
Annick Vermaut (Leerkracht wiskunde, Guldensporencollege Kortrijk)
Geert Delaleeuw (pedagogisch adviseur wiskunde KOV, West-Vlaanderen)
Dominique Maes (Departement Structural Biology, VUB)
Jan De Beule (Departement Wiskunde, VUB)
Gilles Inghelbrecht (Departement Wiskunde, Digital Mathematics, VUB)
Shaun Bundervoet (Data Scientist, KBC Bank)
Nico Scheerlinck (Departement computerwetenschappen, KU Leuven)
Marie-Anne Guerry (Department Business Technology and Operations, VUB)
Bart Sorée (Departement Elektrotechniek KU Leuven, imec, UAntwerpen)
Karel In ’t Hout (Departement Wiskunde en informatica, UAntwerpen)
Steven Delrue (Departement Fysica, KULAK)
Sam Adriaensen (Departement Wiskunde, VUB)
Karen Van Opdenbosch (Departement Wiskunde, VUB)
Goedele Waeyaert (Sint-Jozefsinstituut-College Torhout)
Els Moens (leerkracht wiskunde, Campusschool Glorieux Secundair, Ronse)
Koen De Naeghel (leerkracht wiskunde,Onze-Lieve-Vrouwecollege Assebroek, Brugge)
Chris Cambre (webbeheerder wiskunde-interactief.be)
Diane Blommaerts
Arne Mertens (Departement Wiskunde, UAntwerpen)
Ellen Termote (leraar wiskunde, MS Izegem)
Sofie Verhenne (leerkracht wiskunde, De Kade Brugge)
Carlo Emerencia (VUB)
Hilde Lefebre (leerkracht OLVH Waregem)
Astrid Verlinden (leerkracht wiskunde, Sint Paulus School Campus College Waregem)
Jochen Schütz (vakgroep Wiskunde en Statistiek, UHasselt)
Peter De Maesschalck (vakgroep Wiskunde en Statistiek, UHasselt)
Patrick Tydtgat (leerkracht wiskunde op rust)
Steven Victor (Provinciaal Technisch Instituut Kortrijk
Greet Deprez (leerkracht wiskunde OLV Hemelvaart, Waregem)
Inneke Van Gelder (KBC, alumnus VUB)
Liza Verhoeven (Sint-Franciscus Evergem)
De redactieraad van het tijdschrift Uitwiskeling (Johan Deprez, Hilde Eggermont, Gerd Hautekiet, Filip Moons, Luc Van den Broeck, Els Van Emelen, Els Vanlommel, Gilberte Verbeeck en Michel Roelens)
Geert Molenberghs (biostatisticus, I-BioStat, UHasselt en KU Leuven)
Eddy Vankeirsbilck (vakcoördinator wiskunde derde graad, Sint-Godelievecollege, Gistel)
Sandra Deschamps (leerkracht wiskunde, Sint-Andreaslyceum, Sint-Kruis)
Wim Van Dooren (instructiepsychologie en -technologie, KU Leuven)
Bert De Smedt (Faculteit Psychologie & Pedagogische Wetenschappen, KU Leuven)
Lutgarde Beernaert (faculteit Ingenieurswetenschappen, KU Leuven)
Stef Desmet (Klein Seminarie, Roeselare)
Wendy Luyckx (pedagogisch adviseur SO Wiskunde-STEM, GO!)
Frank Popelier (leerkracht wiskunde, OL Vrouw van Vreugde, Roeselare)
Freya Dawoud (leerkracht wiskunde, GO! Atheneum Denderleeuw)
Ward Melis (Departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Jonas Deré (KU Leuven – KULAK)
Arne Van Antwerpen (VUB)
Henk Hemelaere (Deloitte Private, Roeselare)
Frank Tamsin (hoofdredacteur Heelal, Vereniging voor Sterrenkunde vzw)
Richie Ackaert (UGent)
Hilde Desmet (leerkracht wiskunde, Guldensporencollege Kortrijk)
Hekuran Xheka (leerkracht wiskunde, Lyceum Ieper)
Rita Callens (GHSO wiskunde en leerkracht wiskunde)
Christine Vanysacker (leerkracht wiskunde)
Bernie Caessens (Resolved, doctor in de psychologie)
Dirk Debraekeleer (CEO Mediagenix)
Pedro Tytgat (leerkracht wiskunde, Sint-Pieterscollege, Leuven)
Geert Reynders (Onze-Lieve-Vrouwecollege Antwerpen)
Yves Peeters (Chief Technical Architect, Belfius / IT)
Jean Paul Mertens (wetenschapper-technicus fysica-elektronica)
Marc Van Hove (zelfstandig docent wiskunde)
Hans De Four (KlasCement)
Isabel De Craene (ouder)
Frederik Caenepeel (Shanghai Center for Mathematical Sciences, Fudan University en Departement Wiskunde, UAntwerpen)
Pieter Jorissen (Lector NxT Media Technology – 3D Development,Karel de Grote-Hogeschool Antwerpen)
Frank Vastmans (woningmarkt onderzoeker, Departement Economie, Steunpunt Wonen)
Ruben Joye (leerkracht wiskunde)
Erika Mens (leerkracht wiskunde)
Dirk Van Poucke (vakcoördinator wiskunde Instituut Mariawende-Blydhove Brugge)
Ruben De Smet (ETRO-IRIS, Vrije Universiteit Brussel)
Andries Vansweevelt (KU Leuven Kortrijk)
Heidi Patteet (leerkracht wiskunde, VIA Tienen)
Koen Vervloesem (informaticajournalist en hoofdredacteur MagPi Nederland)
Ilse De Boeck (docent wiskunde Thomas More Kempen)
Christophe Segers (Universiteit Antwerpen)
Myriam Vanbiervliet (repetitor wiskunde, fysica en statistiek bij REBUS)
Geert van der krieken (vrijdenker)
Jan Wuyts
Lisa Hernandez Lucas (VUB)
Marc Corthout (Business Development OMC & Owner bij 4ELAT Consulting)
Stanislas Knudde (leerkracht wiskunde op rust)
Ivo De Pauw (lector toegepaste wiskunde, Howest)
Lieve Lambrechts (VUB en Wetenschapsambassadrice van Brussel – Innoviris)
Stijn Dierckx (Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen, UAntwerpen)
Brian Baert (Lector Problem solving, statistiek en datamining, Bachelor Toegepaste informatica, Howest)
Peter Kravanja (KU Leuven)
Annelies Gobert (leerkracht wiskunde)
Arne Deforce (musicus)
Ben Berckmoes (Universiteit Antwerpen en Universiteit Hasselt)
Jeroen Van der Meeren (Risk Model Developer – KBC Group NV)
Wouter Duyck (Cognitieve Psychologie, UGent)
Dirk Van Heule (Departement Wiskunde, Koninklijke Militaire School)
Greet Dams (leraar wiskunde, Sint-Norbertusinstituut Duffel)
Patrick Tydtgat (Auteur Matrix Wiskunde)
Joost Vercruysse (département de Mathématique, ULB)
Lieve Vanderstraeten
Karel Appeltans (UHasselt)
Wendy Lowen (Universiteit Antwerpen)
Ann De Schepper (vicerector Onderwijs, Universiteit Antwerpen en docent wiskunde)
Pieter de Groen (departement Wiskunde, VUB)
Frans Thoen (master wiskunde, ex-zaakvoerder ORBID)
Charlotte Sonck (leerkracht wiskunde, Stella-Matutinacollege Lede)
Lars Tanésy (KU Leuven)
Petrus De Cock (leerkracht wiskunde op rust, Onze-Lieve-Vrouwecollege, Antwerpen)
Ronald Cools (onderzoekscoördinator Wetenschap en Technologie, departement Computerwetenschappen, KU Leuven)
Stefaan Botterman (leerkracht wiskunde, Don Bosco Zwijnaarde)
Wim Dufourmont (technisch directeur Hemelvaartinstituut Waregem)
Andy Devos (data science director, Boobook)
Christiane Jeurissen
Els Dujardin (leerkracht wiskunde, Tweedekansonderwijs Brugge)
Dieter Vandevelde (leerkracht wiskunde secundair onderwijs)
Hilke Boonen (leerkracht wiskunde, Atheneum Sint-Truiden)
Marijke Grimmonprez (leerkracht Oscar Romerocollege Dendermonde en vakgroep Wiskundige Analyse UGent)
Bart Janssens (leerkracht wiskunde, stagementor op Rozenberg so, corrector examencommissie)
Isabel Goffa (Koninklijk Atheneum Ring Leuven)
Christiane Andries (Gepensioneerd opleidingscoördinator graduaat informatica)
Annelies Sanders (leerkracht wiskunde)
Luk De Clercq
Edo Schols (lesgever wiskunde en wetenschappen, Rebus studiebegeleiding)
Inge Boelen (leerkracht wiskunde, Sint-Lambertuscollege, Bilzen)
Frank Delbaere (leerkracht wiskunde, college Melle)
Francis Berghmans (vicedecaan Ingenieurswetenschappen, VUB)
Petra De Vocht (leerkracht wiskunde, Sint Maria Geel)
Pieter-Jan Kwanten, vakverantwoordelijke wiskunde (Sint-Michielsinstituut Keerbergen Schriek, SMIKS)
Jurgen Schepers (leraar wiskunde Hast)
Lore Seynhaeve (leerkracht wiskunde, Prizma College Izegem)
Kristien Verhelst (leerkracht wiskunde BARNUM Roeselare)
Nadia Patteet (leerkracht wiskunde De Prins Diest)
Jeroen Meulewaeter (vakgroep wiskunde, UGent)
Pascale Wauters (leerkracht wiskunde)
Roland Van Gucht (oud-student Latijn-Wiskunde, Sint-Pieterscollege te Jette)
Sabine Pascal (leerkracht wiskunde, Sint-Martinusinstituut Koekelare)
Luc Hellinckx (coördinator ‘student van de 21e eeuw, VUB; voormalig leerkracht wiskunde en pedagogisch begeleider)
Jan Plees (industrieel ingenieur, gepensioneerd)
Wim Aerts (doctor in de toegepaste wetenschappen, KU Leuven, gepensioneerd)
Ivo Balbaert (CVO Antwerpen-Zuid – Afdeling Toegepaste Informatica en Information Technology Writer)
Bruno De Smet (leerkracht wiskunde, Sint-Lievenscollege Humaniora, Gent)
Iris Struyf
Luc Gheysens (wiskundige)
Dieter De Preester (Howest)
Willy Goossens (leraar wiskunde, Sint-Pieterscollege Jette)
Marleen Matton (Katholiek Onderwijs Vlaanderen)
Ann Kiefer (VUB)
Norbert Hancke (departement Chemie, UAntwerpen)
Walter Houdenaert
Daan Smets (middelbare scholier 6Latijn-Wiskunde, Moretus-Ekeren)
Lieven Philips (wetenschapscommunicator, Discoverit)
Steven Pype (Chief Business Integration, KBC)
Nele Degryse (leerkracht wiskunde, Sint-Pauluscollege Wevelgem)
Andreas Weiermann (Departement voor wiskunde: analyse, logica en discrete wiskunde, UGent)
Boje Deforce (student Master of Business Administration: International & Sustainable Finance, KU Leuven)
Koenraad Denolf (Leerkracht wiskunde, Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem)
Jordan Van Beeck (Instituut voor Sterrenkunde, KU Leuven)
Giovanni Vanroelen (Faculteit Industriële Ingenieurswetenschappen, UHasselt)
Femke Vandemoortele (leerkracht wiskunde en wetenschappen, Spes Nostra Heule)
Alain Valette (Institut de Mathématiques, UNINE, Switserland)
Conny Van den Brande (docent wiskunde lerarenopleiding secundair onderwijs, Thomas More Mechelen)
Sabina Huizenga (leerkracht wiskunde)
Bob Vergauwen (KU Leuven)
Alexander Bertrand (Departement Elektrotechniek, KU Leuven)
Olivier Jeunen (Departement Wiskunde-Informatica, UAntwerpen)
Wouter Van Den Haute (Departement Wiskunde en Informatica, UAntwerpen)
Wouter Vanbiervliet (KBC, alumnus UGent)
Philippe Dreesen (Dept. Electrical Engineering, VUB)
Stefaan Poedts (departementsvoorzitter, Departement Wiskunde, KU Leuven)
Johan Suykens (Departement Elektrotechniek, KU Leuven)
Arthur Schoeters (ondervoorzitter VVWL)
Bart Wuyts (uitgever wiskunde, VAN IN)
Valérie Wullaert (leerkracht wiskunde, Heilige Kindsheid Ardooie)
Ben Lauwens (Koninklijke Militaire School)
Joren Vanherck (departement fysica, UAntwerpen en IMEC)
Philip Puylaert (leraar wiskunde Broederschool Humaniora (Sint-Niklaas) en jurylid Vlaamse Wiskunde Olympiade)
Niel Hens (Universiteit Hasselt en Universiteit Antwerpen)
Dirk Roose (dept. Computerwetenschappen – KU Leuven)
Bart Descheemaeker (leerkracht wiskunde, VTR Waregem)
Hilde Dhulst (leerkracht wiskunde)
Arne Deceunynck (student wiskunde, KULAK)
Mieke Eeckhout (VTI Tielt)
Annick Jehaes (leerkracht wiskunde, Sint-Lambertuscollege Bilzen)
Geert Heyman
Machteld Verhenne (Pedagogische begeleider VLP fysica – wiskunde en Educatief medewerker wiskunde UHasselt)
Koen Degrande (leraar wiskunde en ict-coördinator College Veurne)
Marleen Vermeir (Docent lerarenopleiding lager onderwijs, Odisee Campus Brussel)
Ineke Gulickx (leerkracht wiskunde)
Christof Vermeersch (PhD Student, Department of Electrical Engineering (ESAT), KU Leuven)
Bernadette Vandermotte (praktijklector SLO wiskunde, KU Leuven en lerares wiskunde HHK)
Gert Sonck (Vrije Universiteit Brussel)
Jolien Van Den Berghe (Pedagogische begeleidingsdienst Katholiek Onderwijs Vlaanderen basisonderwijs)
Mark Verbelen (Pedagogische Begeleidingsdienst GO!, pedagogisch adviseur wiskunde)
Tom Van Doorsselaere (departement wiskunde, KU Leuven)
Dominiek Orroi (leraar Sint-Janscollege, Poperinge)
Jens Bossaert (Universiteit Gent)
Koen en Hilde Van Damme-Gillis (MathsUp)
Bart Vanderbeke (NXP)
Lies Kuppens (leerkracht wiskunde, Scheppersinstituut Wetteren)
Greetje Biermans (leerkracht wiskunde, Het College, Vilvoorde)
Cindy Durnez (leerkracht wiskunde en vakvoorzitter wiskunde in Prizma campus college)
Tristan Kuijpers (leerkracht wiskunde, Atheneum KAMSA Aarschot)
Kristof Peeters (leraar wiskunde Broederschool Humaniora Sint-Niklaas)
Hilde Berx (leerkracht wiskunde, Provinciale School Diepenbeek)
Tom Verhulst (leerkracht wiskunde, VTS3 Sint-Niklaas)
Hilde Van Oostenryck (Leerkracht wiskunde, Xaveriuscollege Borgerhout)
Diederik De Belie (leraar wiskunde, Provinciaal Instituut Technisch Onderwijs, Stabroek)
Peter Weyenberg (leraar wiskunde OLVE, Edegem-Mortsel)
Dries Standaert (leerkracht wiskunde,Atheneum Wispelberg, Gent)
Annick Meersman (Rhizo)
Dirk Keppens (Faculteit Industriële Ingenieurswetenschappen, KU Leuven)
Hilde Van Eetvelde (leerkracht wiskunde, Óscar Romerocollege Dendermonde)
Nele Keppens (leerkracht wiskunde, Atheneum Dendermonde)